Nasza oferta obejmuje również usługi gięcia stali. Gięcie stali to proces polegający na zmianie kształtu blachy stalowej poprzez jej odkształcenie mechaniczne. Gięcie blach może być wykonane przed lub po laserowym cięciu blachy, w zależności od potrzeb. Gięcie blach odbywa się za pomocą hydraulicznej prasy krawędziowej Amada HFP 50T oraz giętarki krawędziowej CNC.

Elementy gięte mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach, takich jak: przemysł, sztuka, infrastruktura, budownictwo, nowe technologie, wyroby designerskie i inne. Dzięki naszej technologii, nie ma znaczenia kształt ani złożoność formy, jaką chcesz uzyskać.

Korzyści, jakie daje nasza technologia cięcia laserem i gięcia blach:

  • pełna powtarzalność kształtów,
  • możliwość wyprodukowania dowolnej liczby egzemplarzy bez dolnego limitu,
  • możliwość cięcia blach o różnych grubościach,
  • wysoka precyzja, brak marginesu błędu,
  • pełne dopasowanie poszczególnych elementów.

Zamówienie na nasze usługi cięcia laserem i gięcia blach można złożyć online na naszej stronie internetowej. Wymagane jest przesłanie pliku z projektem oraz wybranie odpowiednich parametrów, takich jak rodzaj stali i jej grubość. Jeśli chcesz, aby blacha została dodatkowo wygięta, należy zaznaczyć tę opcję i przesłać dodatkowy plik z rysunkiem wygiętego elementu. Po złożeniu zamówienia zostanie ono zrealizowane w wyznaczonym przez Ciebie terminie.